! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

sponzoři 2007GENERÁLNÍ PARTNER


Akciová společnost Pfizer je celosvětově největší farmaceutickou firmou, která se zabývá vývojem, výzkumem a výrobou špičkových léků na předpis pro humánní i veterinární účely. Inovační výrobky s vysokou přidanou hodnotou jsou k dostání ve více než 150 zemích a zlepšují kvalitu života lidem po celém světě. Napomáhají jim tak prožít delší, zdravější a produktivnější život. Zaměřením na inovaci, výzkum, vývoj, partnerství a uváděním našich nově vyvinutých farmaceutických výrobků na trh chceme uspokojovat potřeby pacientů a poskytovatelů zdravotní péče a dosáhnout tak vedoucího postavení v této oblasti. Máme upřímnou snahu zpřístupnit nejmodernější, vysoce účinné léky a léčebné postupy, co možná největšímu počtu pacientů. Proto klademe zvláštní důraz i na spolupráci a partnerství se všemi odborníky, organizacemi a státními institucemi, které se na zlepšování zdravotního stavu populace výrazně podílejí.

www.pfizer.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI

Společnost Johnson & Johnson se sídlem v New Brunswick, NJ (USA), je se svými více než 115 000 zaměstnanci největším světovým výrobcem v oblasti zdravotní péče. Poskytuje nejširší sortiment výrobků na světě, od zdravotnických prostředků, lékařské techniky a diagnostiky, dětských kosmetických přípravků, kontaktních čoček, po volně prodejné přípravky a léky na předpis. Společnost tvoří více než 200 poboček, jejichž zdravotnické produkty se prodávají ve 175 zemích světa.

Sjednocující silou společnosti je Krédo www.jnjcz.cz/text.php?id=2 Johnson & Johnson, které provází všechny její zaměstnance již 63 let a neustále připomíná odpovědnost a společně sdílené hodnoty, které zaměstnanci J&J na celém světě vyznávají a uplatňují v každodenní práci.

 


www.jnjcz.czSpolečnost F. Hoffmann-La Roche Ltd. vstoupila na český trh v roce 1992 a vytvořila zde své obchodní zastoupení. O tři roky později se působení natolik rozšířilo, že z obchodního zastoupení vznikla dceřinná obchodní společnost firmy F. Hoffmann-La Roche Ltd. Dne 5. října 1992 byla pod názvem ROCHE s.r.o. zapsána do obchodního rejstříku. Od ledna následujícího roku začala společnost ROCHE s.r.o. pod tímto názvem prodávat své produkty. Společnost F. Hoffmann-La Roche Ltd. patří mezi 10 špičkových farmaceutických společností na světě a svou činností přispívá ke zcela zásadnímu pokroku v oblasti medicíny a farmakoterapie. Společnost F. Hoffmann-La Roche Ltd. je současně světovou jedničkou v oboru diagnostiky. Roche zaměstnává více než 65 000 lidí a prodává své produkty ve 150 zemích světa.


www.roche.cz

 

PARTNEŘI


Historie společnosti Novartis v České republice je úzce spojena se vznikem Novartis AG ve Švýcarsku, která se zrodila roku 1996 spojením dvou chemicko-farmaceutických společností Sandoz a Ciba Geigy. Tyto společnosti mají dlouholetou historii i v České republice. Novartis se v oblasti farmaceutického průmyslu řadí mezi největší farmaceutické společnosti, které se specializují na základní výzkum, vývoj, výrobu a prodej léčivých přípravků určených k ochraně a zlepšení zdraví.


www.novartis.cz


Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně konzultačních. K hlavním cílům IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodu do každodenního života firem.

www.ibm.cz


ODBORNÝ PARTNERSpolečnost KlientPRO se od r. 2000 specializuje na vývoj a administraci projektů tzv. řízené zdravotní péče. V současné době je v ČR unikátním centrem pro vývoj integrovaných struktur financování a poskytování zdravotní péče založených na kapitačních kontraktech mezi plátci a poskytovateli zdravotních služeb. Společnost vyvinula a administruje technologii tzv. virtuálního fondu, kterým se kapitační kontrakt, jako nástroj sdílení finančního rizika mezi zdravotní pojišťovnou a poskytovateli v integrovaných systémech, realizuje.

www.klientpro.cz


MEDIÁLNÍ PARTNER

Bison & Rose poskytuje široké spektrum služeb v oblasti integrované marketingové komunikace - public relations, reklama a výzkumy trhu.
Bison & Rose působí na trhu od roku 1997, nejprve jako Bis-On. Spolu s rozšiřováním služeb a příchodem nového partnera se tato nezávislá česká agentura přejmenovala v roce 2001 na Bison & Rose. V současnosti tvoří skupinu čtvrtá největší PR agentura na trhu - Bison & Rose Public Relations, reklamní agentura Bison & Rose Advertising a výzkumná agentura 4B Statistika.
Bison & Rose se dlouhodobě zaměřuje na banky a finance, stavebnictví, FMCG, farmacii a veřejný sektor. Konzultanti Bison & Rose jsou v těchto oborech špičkovými specialisty s dlouholetými manažerskými a odbornými zkušenostmi. PR zajišťují bývalí šéfredaktoři a vedoucí redaktoři významných tuzemských médií, reklamní komunikaci pak uznávané kreativní týmy. Majitelé se navíc přímo podílejí na práci klientského servisu.
Bison & Rose Public Relations v prosinci 2004 jako jedna z prvních českých agentur úspěšně prošla auditem CMS2 (standard řízení agentur) podle revidovaných požadavků APRA.
www.bisonrose.cz

Nakladatelství Medical Tribune CZ, s. r. o. vzniklo v roce 2001 z původního Mezinárodního medicínského nakladatelství založeného v Praze v roce 1999.
Dnes je Medical Tribune CZ, s. r. o. součástí jednoho z předních německých nakladatelských domů Süddeutsche Verlag a jeho dceřiné společnosti Medical Tribune Group.
Již několik desetiletí rozvíjí Medical Tribune Group svou činnost - v čele s vydáváním týdeníku Medical Tribune - v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Japonsku, v posledních letech i v Polsku, Maďarsku a České republice.
Medical Tribune CZ, s. r. o. se specializuje především na vydávání odborných lékařských časopisů a postupně i monografií, jakož i edukačních materiálů pro lékaře i pacienty.
www.medical-tribune.cz

 

Project : ihsummit2007
Page : sponzori
Last changed : 23.06.2008 09:33:33
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.885579 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy