! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

společenské večery 2007

 

 

Středa 18.4. 2007
  Slavnostní recepce

Ve středu 18.4. 2007 večer se konala slavnostní zahajovací recepce 3. International Health Summit v historických prostorách Tereziánského sálu Břevnovského kláštera.

Na slavnostní recepci přijal pozvání a v úvodním slově účastníky konference přivítal velvyslanec Spojených států amerických v České republice Richard W. Graber. Účastníky konference poté ve svém projevu přivítal také ministr zdravotnictví ČR Tomáš Julínek.

Zahraniční delegáti konference ocenili snahu pořadatelů spojit odborný program konference s možností seznámit se s historií Prahy.

 

 

 Čtvrtek 19.4. 2007
  Plavba parníkem
Na závěr druhého dne jednání konference nabídli pořadatelé účastníkům mimořádný zážitek v podobě večerní plavby parníkem po Vltavě historickým centrem Prahy s živou hudbou a rautem. Účastníky konference v úvodu přivítal na palubě Dr. Steffen Auer, generální ředitel společnosti Novartis v ČR. Pro zahraniční účastníky byl pohled z paluby parníku na osvětlené historické památky Prahy nezapomenutelným zážitkem. Touto akcí pořadatelé vytvořili ideální prostředí pro neformální setkání účastníků konference.
 

Project : ihsummit2007
Page : vecery
Last changed : 21.01.2009 17:26:50
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.908914 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy