! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

 


Pamela GARSIDE


Pamela Garside má vlastní konsultační společnost Newhealth specializující se na organizační strategii a rozvoj ve zdravotní péči. Je členem pedagogického sboru fakulty na Judge Business School, University of Cambridge, kde je ve vedení programu Cambridge International Health Leadership Programme. Má titul BSc z University of Durham, MSc v řízení nemocnice a zdravotní péče z University of Minnesota.

Svojí profesionální kariéru zahájila ve vedení NHS a následně strávila 10 studiem a prací na mezinárodní úrovni v USA. Od poloviny 80. let pracovala jako poradce v řízení a konzultant se zaměřením na reformu systému zdravotní péče a rozvoj managementu.

Pam je členkou výboru Quality and Safety in Health Care, publikace BMJ, předsedkyní Board of Governors of the Royal College of Nursing's School of Higher Education a členkou vedení Intrnational Women's Forum Leadership Foundation in Washington DC. Je spoluvlastníkem a předsedkyní International Health Summit, USA a Senior Associate of the Nuffield Trust. Je autorkou řady publikací a článků z oblasti zdravotní péče.

 

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Garside
Last changed : 01.01.1970 01:00:00
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.099113 sec
DB touch : 41
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy