! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

přednášející / Johan hjertqvist

 Johan HJERTQVIST

 

Johan Hjertqvist je zakladatel a president společnosti Health Consumer Powerhouse Brussels, která představuje evropskou expertní skupinu se zaměřením na zlepšování zdravotní péče s informacemi o spotřebitelích a znalostmi. Před vznikem Powerhouse vedl společnost Timbro Health Policy Unit, která je součástí Timbro Policy Group ve Stokholmu ve Švédsku, a zabývá se politikou zdravotní péče a podnikatelskými aktivitami v sociálním zabezpečení.

Od počátku roku 1999 vedl čtyřletý projekt analýzy transformace zdravotní péče v regionu Stokholu, který byl zakončen třemi komplexními zprávami. Jeho práce, The Stockholm Health Care Revolution, publikovaná v roce 2000, je mezinárodně uznávanou inspirací pro reformy. V 90. letech hrál Johan aktivní roli v přenosu myšlenek z vlastního trhu do jiných zemí jako UK, Norsko a Kanada. Působil také jako poradce ve Stokholmské radě Greater Stockholm Council při vytváření tržní infrastruktury, kde se kupující a poskytovatelé mohou shodnout pro posílení dopadů tržního pluralismu.

 

Má titul Master of Laws ze studií práva na University of Stockholm a je členem mezinárodních sítí a institucí se zaměřením na zdravotní péči jako Stokholm Network v Londýně a Centre for the New Europe v Bruselu.

 

Často přednáší o reformách zdravotní péče a je autorem řady knih o politice a zdraví. Zároveň přispívá do souborných publikací na stejné téma.

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Hjertqvist
Last changed : 06.11.2007 11:24:51
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.111935 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy