! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

přednášející / allan juhl

 

 Allan JUHL


Allan Juhl je vedoucím pracovníkem s odpovědností za oblast zdravotní péče v severských zemích v rámci Global Business Services (GBS) in IBM a patří k vedení v dánském zdravotním zařízení v IBM nazývaném ACURE, které je divizí IBM. V ACURE je pan Juhl odpovědný za řízení obchodního rozvoje a mezinárodní aktivity. ACURE je divizí se 150 konzultanty, která se zaměřuje výhradně na klinické informační systémy a integraci ve zdravotním sektoru.

Po dokončení studií MBA pracoval pan Juhl oblasti finance a účetnictví v IT společnosti. V roce 2001 začal pracovat pro Maersk Data Group v oblasti obchodního rozvoje a jedním z jeho úkolů bylo zřídit ACURE jako součást Maersk Data Group. ACURE byla zřízena v roce 2002 s pan Juhl byl předsedou jejího představenstva do roku 2004, kdy se začal v ACURE naplno věnovat práci obchodního rozvoje společnosti. V prosinci 2004 se ACURE a Maersk Data Groupe staly součástí IBM.

Od dubna 2006 zastává funkci vedoucím pracovníkem s odpovědností za oblast zdravotní péče v GBS. Pan Juhl je zejména věnuje aktivitám se zákazníky za strany ACURE, pomáhá v orientaci při složitých řešeních na straně klientů a připravuje návrhy pro vhodná řešení pro zákazníky. Pan Juhl je také klíčovou osobou při mezinárodních aktivitách v ACURE.

 

 

 

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Juhl
Last changed : 06.11.2007 11:29:32
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.130273 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy