! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

PŘEDNÁŠEJÍCÍ / jOHN R. KIMBERLY

 

 John R. KIMBERLY

 


John R. Kimberly je profesorem podnikatelských studií, managementu, systémů zdravotní péče a sociologie na Wharton School of the University of Pennsylvania. Je ředitelem společnosti Wharton's Global Alliance with INSEAD. Je držitelem titulu PhD a MS na Cornell University; BA z Yale University.

Zastával funkce na Yale University, University of Illinois a Cornell University. Byl hostujícím profesorem na Ecole Polytechnique v Paříži, na University of Paris-Dauphine a v Ecole Superieure en Sciences Economiques et Commerciales (ESSEC) v Paříži. V letech 1998 - 2002 působil jako profesor ve společnosti Novartis v oboru management zdravotní péče a byl odpovědný za projekt INSEAD's Healthcare Management.

 

Dr. Kimberly působil jako poradce v řadě organizací veřejného a soukromého sektoru: Ředitelství pro vědu, technologii a průmysl; Ředitelství pro vědu OECD v Paříži,

Úřad pro hodnocení technologií, Kongres USA; Asociace amerických lékařských vysokých škol; Nadace Robert Wood Johnson; Nadace MAcArthur; Lékařský institut při Národní akademie věd.

 

Současné odborné aktivity zahrnují pozici v redakčních výborech the British Journal of Management, Management a American Journal of Medical Quality.

 

V podnikovém a veřejném sektoru Dr. Kimberly působí jako člen institucí: the Community Financial Bancorp; Wissahickon Hospice; Chestnut Hill HealthCare; The Bach Festival of Philadelphia; the St. Regis Foundation a the Arto Monaco Historical Society.

 

Je autorem řady publikací z oblasti managementu zdravotní péče a řízení změn.

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Kimberly
Last changed : 06.11.2007 11:21:20
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.103262 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy