! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

PŘEDNÁŠEJÍCÍ / PAVEL KUBŮ

 

 Pavel KUBŮ

 


MUDr. Pavel Kubů v současné době pracuje ve společnosti Intel Czech Tradings, Inc. Jako Healthcare business development manager pro střední a východní Evropu.


Dříve působil jako projektový vedoucí ve společnostech iMediapublishing a Technopublishing. Později pracoval v MediMedia Information s.r.o., v divizi Consumer Healthcare a ve Státním zdravotním ústavu, v Centru zdraví a životních podmínek (Odborná skupina prevence závislostí). Působil v Občanském sdružení SANANIM v drogové poradně a později jako odborný ředitel pro informatiku.


Svá studia na 3. lékařské fakultě UK zakončil státní rigorózní zkouškou a v současné době se věnuje postgraduálnímu studiu biomedicíny v Ústavu lékařské informatiky.


Pavel Kubů je členem řady odborných společností, mezi než patří evropská sítě Prevnet, Společnost pro návykové nemoci, Česká společnost zdravotnické informatiky a vědeckých informací České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, Joint Action on New Synthetic Drugs, Europe Monitoring Centre for Drugs and Drug Abuse, Česká lékařská komora.


Je členem redakční rady odborného čtvrtletníku Adiktologie a od roku 2002 působil v pracovních skupinách Prevence zneužívání syntetických drog při Radě vlády pro koordinaci protidrogové politiky, Primární prevence při Radě vlády pro koordinaci protidrogové politiky, Alkohol a tabák při Radě vlády pro koordinaci protidrogové politiky.

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Kubu
Last changed : 06.11.2007 11:28:48
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.121282 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy