! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

PŘEDNÁŠEJÍCÍ / iLDIKO LELKES

 

 Ildiko LELKES


 


Ildikó Lelkes získala titul MSc. v ekonomii a financích na Budapešťské univerzitě ekonomických věd, získala titul v oblasti práva na Pazmany Peter Catholic University v Budapešti a titul Magistr v mezinárodním managementu na Bocconi University v Miláně.


Několik let strávila v komerčním bankovním sektoru jako vedoucí analytik rizik s odpovědností za projektové financování, strukturované obchody, podnikové a odvětvové analýzy ve farmaceutickém průmyslu a ve společnostech v oblastech sociálních služeb.


Od roku 2004 působila jako poradce Oddělení analýz zdravotní politiky Ministerstva zdravotnictví Maďarské republiky. Její úkoly zahrnují analýzu makroekonomických a odvětvových dopadů strategické zdravotní politiky, koncepty tržní regulace, schémata subvencovaných úvěrů, financování sektoru zdravotnictví a daňové otázky.


V roce 2006 byla jmenována do funkce vedoucí Oddělení ochrany zdraví při Ministerstvu zdravotnictví a v současné době je odpovědná za regulaci, analýzy a monitorování v oblasti financování zdravotní péče, ochrany zdraví a kapacitního plánování.

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Lelkes
Last changed : 06.11.2007 11:11:59
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.112211 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy