! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

PŘEDNÁŠEJÍCÍ / pATRICIA m. LYNCH

 

 Patricia LYNCH


je ředitelkou legislativního oddělení a vztahů s vládou ve společnosti Kaiser Permanente Medical Care Program, který je předplacenou skupinou programů lékařské péče, které slouží více než 8 miliónům dobrovolně zapojených klientů ve státech California, Oregon, Washington, Hawaii, Colorado, Ohio, Maryland, Virginia, Georgia a Washington, DC. Jedná se o největší soukromý program zdravotní péče v USA, který má přes 90 000 zaměstnanců a přes 10 000 (FTE) smluvních lékařů.

 

Kaiser Permanente poskytuje služby v 8 regionech. V každém regionu je Kaiser Permanente řízen ve třech právně oddělených organizacích: Health Plan (Zdravotní plán) - nezisková veřejná společnost, nebo jedna z poboček Zdravotního plánu, která je federálně kvalifikovanou Organizací udržující zdraví (HMO); Hospitals (Nemocnice) - nezisková veřejná společnost; Medical Group (Lékařská skupina), která je nezávislou specializovanou skupinou lékařů vytvořenou jako profesionální společnost nebo sdružení. Health Plans a Hospitals jsou dobročinné organizace, proto se na ně nevztahují federální daně.

Kaiser Permanente vlastní a provozuje 30 nemocnic v Kalifornii, na Havaji a v Oregonu. Provozuje také asi 240 ambulancí a 12 zubních ordinací. Osoby, které se přihlásí do Kaiser Permanente, dostávají většinu zdravotní péče od jejích lékařů v jejích vlastních zařízeních.

Patricia Lynch dohlíží na federální úrovni na činnosti Kaiser Permanente podporující vztah s vládou v každém z regionů a reprezentuje Kaiser Permanente v národních organizacích a obchodních organizacích zabývajících se otázkami zdravotní legislativy a politiky. Dohlíží také na postup zdravotních reforem na národní úrovni, zejména v Kalifornii.

Particia Lynch je absolventkou Barnard College a Fordham Law School v New York City. Patricia působila 7,5 roku jako advokátka v oblasti veřejných financí v New York City a San Francisco. Dále Patricia působila jako výkonná ředitelka Výboru pro péči o dítě v New York State Assembly, jako ředitelka pro legislativu v New York State v oddělení pro mládež a jako zástupce pro legislativu ve Výboru pro děti a rodinu státě New York.

 

 

 

 

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Lynch
Last changed : 06.11.2007 11:25:36
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.144359 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy