! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

přednášející / bert pijls

 

 Bert PIJLS


Bert Pijls je ředitelem divize retailového bankovnictví Citibank v České republice (Citibank a.s. - GCB - Global Consumer Bank) V této roli řídí veškeré aktivity spotřebitelského bankovnictví Citibank v České republice zahrnující retail, kreditní karty, segment malých a středních podniků CitiBusiness, afluentní klientský segment Wealth Management a osobní půjčky.

V předchozí funkci Bert Pijls působil jako ředitel odboru mezinárodních osobních půjček u firmy American Express v Londýně a po čtyřleté přestávce se opět vrací do Citigroup. Bert Pijls vstoupil do Citibank jako člen programu Management Associate v Německu v roce 1990 a posléze zastával řadu manažérských pozic v oblasti retailu a distribuce v Belgii a Německu, kde se stal oblastním ředitelem a vedoucím direct bankingu v Cáchách. Poté přesídlil do Spojených států, kde pracoval ve skupině Consumer Global Marketing. Od Citigroup odešel v roce 2000 a stal se exekutivním manažerem jednoho internetového poskytovatele finančních služeb. Poté přešel k firmě Egg Plc. v Anglii jako ředitel pro evropskou strategii.


Bert Pijls získal doktorát v oboru mezinárodního managementu (MIM) na American Graduate School of International Management (Thunderbird) ve Phoenixu v Arizoně a předtím bakalářský titul BBA na Nijenrode University v Breukelen v Holandsku.

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Pijls
Last changed : 06.11.2007 11:27:24
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.122663 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy