! Pro správnou funkci stránek je nutno mít povolený JavaScript !

  NAPSALI O SUMMITU

 

 

3. International Health Summit

Zdravotní péče řízená spotřebitelem: zaměřeno na pacienta


18. - 20.4. 2007 •
Hotel Pyramida • Praha

přednášející / Martin de villiers

 

 Martin De VILLIERS


Martin de Villiers studoval na University of Stellenbosch, kde získal titul M.B. ChB, je přednášejícím na College of Medicine of SA (Membership of the Faculty of General Practice M.F.G.P.), má diplom z pracovní medicíny na University of Stellenbosch, získal titul Master of Business Leadership na University of South Africa a je vědeckým pracovníkem na fakultě rodinného lékařství při College of Medicine of South Africa.

 

Zastává pozici ředitele oddělení řízené zdravotní péče ve společnosti Old Mutual Healthcare.

Byl do této pozice jmenován, aby zde vedl strategickou změnu v této obchodní jednotce. Doposud připravil revizi strategie řízení klinických rizik a zahájil rozsáhlou reorganizaci, která má přispět k novému strategickému zaměření.

 

V rámci své privátní lékařské praxe má 20tiletou zkušenost jako rodinný lékař. Za posledních 14 let se aktivně podílel na strategickém a všeobecném řízení, na rozvoji řízení a komunikace v sektoru zdravotnictví. Zkušenost ve zdravotní politice a strategii získal, když pracoval jako ředitel odborných služeb v South African Medical Association v čase nespojitých změn v historii Jižní Afriky v letech 1992-1993. Dále byl zaměstnán ve farmaceutickém průmyslu, v oblasti řízené zdravotní péče a prostředí propojování lékařských schémat a velkých zaměstnavatelů.

 

Působil jako konsultant ve veřejném sektoru pro implementace decentralizovaného řízení u vlád provincií a institucionální úrovni v projektu financovaném EU.

Mezinárodní zkušenost ze zemí v Tunisku, Evropě, Blízkém východě a v USA z projektů v oblasti kapacit soukromého sektoru a z vládních delegací. Od roku 1995 působil ve vrcholových pozicích v odvětví řízené zdravotní péče a aktivně se zapojoval do vývojových změn v tomto odvětví.

 

Project : ihsummit2007
Page : zivotopisy/Villiers
Last changed : 06.11.2007 11:22:00
Dvousloupcový s dělenou patičkou
script time : 0.104687 sec
DB touch : 42
user : | Nepřihlášený uživatel | Nepřihlášený uživatel
Čeština
utf-8


scrollTop
xxxx : yyyy